Diskusia

Dátum: 03.01.2013

Vložil: Loko

Titulok: Zapasy

Hrali sa aj nejake pripravne zapasy?

Dátum: 03.01.2013

Vložil: ADMIN

Titulok: Re:Zapasy

neviem ti povedat lebo hracov sa pytam a zatial mi nic nehovoria ale pravdepodobne sa este nic nehralo lebo ze maju zacat samizda niako 7.januara priprava

Dátum: 04.01.2013

Vložil: Loko

Titulok: Re:Re:Zapasy

ok,dik

Dátum: 02.12.2012

Vložil: Peter

Titulok: odchody

a co sa tyka odchodov chalani ako to vyzera? odisiel niekto? Erak sa osvedcil?

Dátum: 04.12.2012

Vložil: ADMIN

Titulok: Re:odchody

No co sa tyka tych odchodov tak zevraj vsetci trenuju zatial a ze Mirko Erak uz nepride .

Dátum: 30.11.2012

Vložil: ADMIN

Titulok: d

Viem len to ze akysi dvaja prisli ale neviem podrobne info ked budem vedet viac tak to samozrejme sem dam.

Dátum: 01.12.2012

Vložil: Mato

Titulok: Re:d

Ok, dakujem. Potom sem zaves aj pripravaky kde a s kym sa budu hrat. A nevsimaj si ak ti sem niekto raz za cas da nejaku negativnu reakciu. Aj tie musia byt. Obzvlast na Slovensku. Miesto toho aby boli radi, ze chalan je hrdy na svoj futbalovy team a zaujima sa o neho a takto ho podporuje, tak niektori hladaju uplne malichernosti. Nech sa dari. Povazska do toho!

Dátum: 01.12.2012

Vložil: ADMIN

Titulok: Re:Re:d

dam dam . No sak jasne

Dátum: 30.11.2012

Vložil: Mato

Titulok: RaVen

planuje sa cez zimu posilnenie kadra? Verim ze uz sa konecne postupi :) Považská Bystrica si zasluzi byt uplne v inych, kvalitnejsich ligach. Fans sa uz rozbehli tak dufam ze budu pokracovat minimalne v takych poctoch aj na jar. Povazska do toho !!!

Dátum: 28.11.2012

Vložil: ADMIN

Titulok: a

Ja som si isty ze su tam niake chyby v clankoch a v diskusii si vobec nedavam pozor na pravopis cize tak kto mu. A myslel som si ze sa to bude ludom aspon trocha pacit tato stranka ale viidim ze sa najdu aj taky ktorym sa to nepaci a taky tu nemusia ani pisat ani chodit na tuto stranku nikto nikoho nenuti cize tak.Pozrite sa na tu stranku officialnu cize neviem ktora je lepsia dobre ale sak je to vas nazor .


<< 402 | 403 | 404 | 405 | 406 >>

Pridať nový príspevok